Ciekawe informacje dla zainteresowanych – Osiedle Nad Jeziorem Długim

Dla mieszkańców, jak i wszystkich zainteresowanych polecamy ciekawą stronę Rady Osiedla nad Jeziorem Długim – www.dlugie.olsztyn.pl. Na tej witrynie poruszane są najważniejsze tematy związane z osiedlem.

Osiedle Nad Jeziorem Długim

Osiedle Nad Jeziorem Długim

Strona jest prowadzona przez prężnie działającą Radę Osiedla, która na jej łamach opisuje informacje związane m.in. z budżetem obywatelskim, planem zagospodarowania przestrzennego lub innymi aktualnościami związanymi z osiedlem.

Przy pomocy tej witryny można poznać skład Rady osiedla czy skontaktować się z przedstawicielami rady. Strona opisuje również barwna historię osiedla, szczegółowe informacje o osiedlu oraz prezentuje zdjęcia.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. +48 89 535 37 50
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 535 37 50

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.