Mieszkaj szczęśliwie z „Gazetą Olsztyńską” i Grupą „Arbet”

Grupa Arbet porusza najważniejsze zagadnienia związane z nieruchomościami.

Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania lub planujesz zakup to polecamy cykl artykułów, które pojawi się w dodatku „Dom.wm.pl” do Gazety Olsztyńskiej.

W ramach Grupy „Arbet” staramy się zwrócić uwagę osób, które dopiero co kupiły mieszkanie lub posiadają mieszkanie od dłuższego czasu na najważniejsze zagadnienia związane z  tym tematem. Jest wiele bardzo ważnych kwestii, nad którymi należałoby się pochylić w tematyce  nieruchomości. Na łamach dziennika „Gazety Olsztyńskiej” poruszamy najważniejsze z nich.

Przeczytaj cały tekst: http://dom.wm.pl/244060,Mieszkaj-szczesliwie-z-Gazeta-Olsztynska-i-Grupa-Arbet.html#axzz3bK2cbLE3

Możliwość komentowania została wyłączona.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. +48 89 535 37 50
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 535 37 50

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.