O nas

Solidność i rzetelność

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Nasze atuty

Nasz wielki atut to ścisła współpraca z sektorem branży deweloperskiej, dzięki czemu wiele nieruchomości znamy jak od podszewki. Bardzo często nasza firma jest związana z nieruchomościami od momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie, przez organizację i kodyfikację wspólnoty mieszkaniowej, aż po codzienne funkcjonowanie budynku.

Nasz atut to również starannie dobierani partnerzy (np. firmy z branży hydraulicznej czy elektrycznej), z którymi – w wielu przypadkach – współpracujemy od lat, mając do nich niemal pełne zaufanie. To procentuje.

Zakres usług oraz korzyści dla naszych klientów

To właśnie to pozwala, by nasza oferta i zakres oferowanych przez nas usług były aż tak szerokie. Zajmujemy się m.in. obsługą prawną, księgową i techniczną, a nasz dynamiczny zespół stale podnosi kwalifikacje. Kadrę tworzą m.in. licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami, a także absolwenci kierunków studiów związanych z rynkiem nieruchomości oraz konserwatorzy techniczni.

  • pomagamy w relacjach z deweloperami
  • porządkujemy dokumentację
  • kompleksowo i dyskretnie zarządzamy wynajmem
  • dbamy o wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i technologii
  • zabiegamy o reprezentacyjny wygląd nieruchomości

Dbamy o Twoją codzienność

Obecnie zarządzamy blisko 50 nieruchomościami z lokalami mieszkalnymi, handlowo-usługowymi i garażami. Większość z nich to lokalizacje nadzwyczaj prestiżowe lub wyjątkowo mocno zaludnione, a więc newralgiczne jeśli chodzi o kwestie zarządzania. Dla nas to jednak wyzwanie, z realizacji którego jesteśmy dumni. Codziennie. Bo dbamy o Twoją codzienność.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. +48 89 535 37 50
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 535 37 50

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.