Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 58 B

Mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 58 B o powierzchni 47,30 m2 usytuowane na wysokim parterze w kameralnym trzypiętrowym bloku z 1975 roku z odnowionymi częściami wspólnymi.
Lokal nieumeblowany po generalnym remoncie składające się z trzech oddzielnych pokoi w tym jeden z balkonem, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Kuchnia wyposażona w nową zabudowę z dużą ilością miejsca do przechowywania oraz nowy sprzęt AGD (lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, pralka, czteropalnikowa płyta indukcyjna, piekarnik). W łazience zamontowany został prysznic, umywalka z szafką i WC. Przedpokój zabudowany dwoma pojemnymi szafami.
Okolica, w której znajduje się mieszkanie oferuje bliskie sąsiedztwo terenów zielonych (las miejski, pumptrack Górka Jasia), sklepów spożywczych, szkół i placów zabaw, a do tego jest dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Cena najmu wynosi 2 000 zł miesięcznie, dodatkowo zaliczkowane opłaty eksploatacyjne w wysokości 600 zł oraz prąd.
Wymagana kaucja w wysokości 2 600 zł.
Brak opłat za pośrednictwo. Kontakt w dni robocze w godz. 8:00-16:00.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. 89 521 80 60
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 521 80 60

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.