Nowa sieć światłowodowa na osiedlu Sterowców w Dywitach

Od 19.04.2023 (środa) firma Nexera rozpocznie budowę sieci światłowodowej na osiedlu Sterowców w Dywitach.

Zaletą tego rozwiązania, jest możliwość posiadania w budynku jednego kabla, z którego mogą korzystać wszyscy operatorzy. Minimalizuje to koszty i potencjalnych ingerencji w przebudowę budynku, a mieszkańcom zapewnia niemal nieograniczony dostęp do usług szerokopasmowego internetu.

Obecnie 54 operatorów świadczy usługi na infrastrukturze firmy Nexera. Są to zarówno duzi operatorzy, jak również lokalni.

Właściciel mieszkania może zmieniać operatora co 2 lata bez żadnej ingerencji w budynek, ponieważ wymieniamy jedynie ontek, w lokalu klienta, na właściwy dla danego operatora.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. +48 89 535 37 50
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 535 37 50

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.