Oświadczenie w kwestii obwodnicy Dywit

Szanowni Państwo, mieszkańcy Osiedla STEROWCÓW,

w ostatnim czasie w przestrzeni publicznej, a zwłaszcza wśród mieszkańców naszego osiedla, pojawiają się informacje o rzekomej sprzedaży przez spółkę ARBET Park niezabudowanej części Osiedla STEROWCÓW pod budowę planowanej obwodnicy DYWIT.

Ponieważ są to informacje nieprawdziwe oświadczamy, że zarówno spółka, jak również żaden jej pełnomocnik nie prowadzili i nie prowadzą jakichkolwiek rozmów, których celem byłaby sprzedaż tych terenów pod przyszłą obwodnicę.

Wobec różnych koncepcji przebiegu tras przyszłej obwodnicy DYWIT – w tym również w sąsiedztwie Osiedla STEROWCÓW – i niewielkiego zainteresowania mieszkańców osiedla tą problematyką w okresie konsultacji ogłoszonych przez GDDKiA, w dniu 25.02.2022 r. spółka wystąpiła do GDDKiA oraz pracowni projektowej z pisemnym wnioskiem o wykreślenie wszystkich wariantów przebiegu obwodnicy w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla.

Tym samym stosunek spółki do przebiegu obwodnicy jest jednoznaczny i nie uległ żadnej zmianie.

Przeciwnie, spółka prowadzi zaawansowane prace projektowe dotyczące zabudowy pozostałego terenu Osiedla STEROWCÓW i planuje kolejne inwestycje na terenie osiedla, w tym mieszkaniowe.

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd spółki ARBET Park

 

Możliwość komentowania została wyłączona.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. +48 89 535 37 50
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 535 37 50

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.