Tymczasowe przejście dla pieszych przy Osiedlu Sterowców w Dywitach

Od dłuższego czasu trwają negocjacje dotyczące wykonania przejścia dla pieszych przez drogę krajową nr 51 w obrębie skrzyżowania z wjazdem na osiedle Sterowców. Efektem tych dyskusji jest porozumienie pomiędzy GDDKiA Oddział w Olsztynie i Urzędem Gminy Dywity, w którym obydwie strony zobowiązują się wykonać wspólnie wcześniej wspomniane przejście dla pieszych.

Z informacji uzyskanych z Urzędu Gminy Dywity wynika, ze GDDKiA uzgodniła projekt przejścia wykonany przez Gminę. Natomiast  sprawa opóźnia się z uwagi na konieczność uzyskania zgód od właścicieli posesji na położenie przewodów elektrycznych, niezbędnych do wykonania oświetlenia owego przejścia. Zgody od prywatnych właścicieli Gmina już uzyskała i teraz czeka na  zgodę ZDZiT.

Po skompletowaniu niezbędnych dokumentów, Gmina ogłosi przetarg lub wyśle zaproszenie do składania ofert na wykonanie oświetlenia.

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.O nas

ARBET Investment Group sp. z o.o. sp. k.

ul. Budowlana 3
10-424 Olsztyn

tel. +48 89 535 37 50
e-mail: zarzadca@arbet.olsztyn.pl

REGON: 280473649
NIP: 739-37-73-902

Nazwa ARBET nie bez powodu jest kojarzona z solidnością i rzetelnością. Jako ARBET Investment Group na wielkie zaufanie, nie tylko w Olsztynie, pracujemy bowiem już od kilkunastu lat. Każdy dzień przynosi nam jednak nowe doświadczenia. To dzięki nim temat nieruchomości na Warmii i Mazurach, a zwłaszcza w Olsztynie, nie ma przed nami już prawie żadnych tajemnic. Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to nasza specjalność. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy również tak nowatorską usługę jak zarządzanie wynajmem.

Szybki kontakt

+48 89 535 37 50

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.